Współpraca B2B

Partner Biznesowy

Dołączając do naszych Partnerów Biznesowych masz możliwość współtworzenia sieci sprzedaży wyjątkowych kosmetyków  oraz akcesoriów do pielęgnacji samochodów.
rst-detailing.pl proponuje dla swoich partnerów biznesowych nowoczesny model współpracy, dający nieograniczone możliwości handlu oraz rozwoju biznesu.

Model Dropshipping polega na przeniesieniu magazynowania oraz realizacji zamówień partnera sklepu na dostawcę. Dzięki czemu sklep partnerski osiąga zysk z narzuconej marży nie martwiąc się o inwestowanie w towar, magazynowanie oraz obsługę logistyczną.

Zalety współpracy w modelu dropshipping:

  • Łatwość i szybkość dodawania nowych produktów do oferty – dzięki automatycznej integracji za pomocą pliku, dodanie nowych produktów zajmie tylko chwilę i ograniczy się do wgrania wcześniej pobranego pliku integracyjnego.
  • Brak kosztów stałych – inwestycja w produkty, utrzymanie dużej powierzchni magazynowej, zatrudnienie pracowników wiążą się z wysokimi kosztami, które ograniczają Twój biznes. Dzięki naszej usłudze dropshipping, wszystkie te elementy przechodzą na nasz zespół a Ty możesz zająć się promocją sklepu.
  • Szybkość realizacji – W łatwy sposób złożysz zamówienie i otrzymasz wszystkie niezbędne informacje o przesyłce, którą wysyłamy jak naszybciej po zaksięgowaniu środków.
  • Stała dostępność produktów i ciągłe dostawy – aby zapewnić wysoką jakość obsługi klientów, dzięki czemu Twoi klienci otrzymają zamówienie zawsze na czas.
  • Zamówienia hurtowe i dropshippingowe realizujemy od 1 sztuki, dzięki czemu zamawiasz tylko tyle produktów ile potrzebujesz.
  • Każdy partner biznesowy otrzymuje dostęp do informacji, zdjęć, , cennika produktów oferowanych przez rst-detailing.pl

 

Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy pozytywnie przejść weryfikację jako nasz partner. W tym celu należy zarejestrować się jako klient biznesowy na stronie www.rst-detailing.pl. Po weryfikacji zgłoszenia przez Nasz zespół, otrzymujecie Państwo dostęp do panelu hurtowego z produktami oraz cenami.

Nie wymagamy podpisywania umów, wraz z założeniem konta akceptujesz ogólne postanowienia i warunki współpracy, oraz te dotyczące dropshippingu określone w regulaminie oraz regulaminie usługi dropshipping

 

Kontakt

Zainteresowała Cię współpraca z Naszym sklepem?
Napisz do Nas na jeden z podanych poniżej adresów e-mail lub zadzwoń.

e-mail: biuro@rst-detailing.pl