Wnętrze auta

W kategorii „Wnętrze” skupiamy się na kompleksowej pielęgnacji każdego detalu wnętrza Twojego pojazdu, dbając o zachowanie jego doskonałego stanu i estetyki. W nowoczesnym samochodzie znajdziesz różnorodne materiały, z których wykonane są elementy wnętrza, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór produktów renomowanych światowych marek, takich jak ADBL, Colourlock, Gyeon czy Maxifi.

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne i bezpieczne środki do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni wewnątrz pojazdu. Oferujemy produkty dedykowane do plastikowych, gumowych, winylowych, tkaninowych wykładzin i tapicerki, a także do alcantary i skóry.

Dodatkowo, w naszym asortymencie znajdziesz również produkty do bieżącej pielęgnacji, takie jak dressingi do tworzyw sztucznych, odżywki do zabezpieczenia skóry oraz quick detailery do szybkiego odświeżenia plastików, skórzanej tapicerki i wyświetlaczy LCD. Dbamy również o przyjemną atmosferę w samochodzie, dlatego proponujemy niesamowite zapachy od Foen, Fresso, czy California Scents, które sprawią, że podróż będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nie zwlekaj dłużej i sprawdź naszą bogatą ofertę produktów do pielęgnacji wnętrza Twojego auta, byś zawsze podróżował w komfortowych i przyjemnych warunkach!

Filtruj